Pavel Scheufler | jspro.cz jspro@jspro.cz608 35 16 32Pondělí - Pátek: 9.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Přihlásit
Košík
je prázdný
HP LaserJet Pro MFP 4113fdw (45str/min, A4, USB, Ethernet, Wi-Fi, Fax, PRINT, SCAN, COPY, DADF, duplex)
Popis a parametry
HP LaserJet Pro MFP 4113fdw (45str/min, A4, USB, Ethernet, Wi-Fi, Fax, PRINT, SCAN, COPY, DADF, duplex)
Tiskárna HP LaserJet Pro MFP 4113fdw
Parametry
| Rychlost černobílého tisku (ISO, A4) | [13] [13] Měřeno podle normy ISO/IEC 24734, nezahrnuje první sadu testovacích dokumentů. Další informace naleznete na adrese https://www.hp.com/go/printerclaims . Skutečná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu. |
|---|---|
| Doba tisku první černobílé strany (A4, připraveno) | Černá: Již za 3,8 s [18] [18] Čas výstupu první stránky vychází z interního měření HP od aktivace tiskárny po výstup stránky. Měření podle oborové normy ISO/IEC 17629 naleznete na adrese http://www.hp.com/go/printerclaims. Skutečná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu. |
| Doba tisku první černobílé strany (A4, připraveno) | Černá: Již za 6,1 s [18] [18] Čas výstupu první stránky vychází z interního měření HP od aktivace tiskárny po výstup stránky. Měření podle oborové normy ISO/IEC 17629 naleznete na adrese http://www.hp.com/go/printerclaims. Skutečná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu. |
| Kvalita tisku – černobíle (nejvyšší kvalita) | Až 1 200 x 1 200 dpi |
| Technologie rozlišení tisku | Standardní (600 dpi), detailní (1 200 dpi), Economode (600 dpi) |
| Provozní zátěž (měsíční, A4) | Až 80 000 stran [15] [15] Pracovní zatížení je definováno jako maximální počet stran vytištěného výstupu za měsíc. Tato hodnota umožňuje porovnání odolnosti produktu ve vztahu k ostatním zařízením HP LaserJet nebo HP Color LaserJet a napomáhá vhodnému nasazení tiskáren a multifunkčních zařízení tak, aby vyhovovala potřebám jednotlivců nebo pracovních skupin. |
| Doporučený měsíční objem stránky | až 4 000 [16] [16] HP doporučuje, aby počet vytištěných stran za měsíc byl v uvedeném rozsahu pro optimální výkon zařízení na základě faktorů, jako jsou intervaly výměny spotřebního materiálu a životnost zařízení během prodloužené záruční doby. |
| Rychlost procesoru | 1 200 MHz |
| Jazyky tiskárny | pwgRaster, urf, jpeg, tiff, pcl, pclxl, postScript, pdf, nativeOffice, pclm |
| Displej | 4.3" (10.93 cm) intuitive color touchscreen (CGD) |
| Náhradní tiskové kazety | HP 162A Černá originální tonerová kazeta LaserJet (cca 3 000 stran) W1620A; HP 162X Černá originální tonerová kazeta LaserJet (cca 10 000 stran) W1620X |
| Možnost mobilního tisku | Aplikace HP [20]Aplikace HP Smart a myHP jsou nyní aplikací HP, která je k dispozici ke stažení pro počítače se systémem Windows 10 nebo 11, počítače se systémem macOS a pro mobilní telefony a tablety Apple a Android. Počítače s Windows při uvedení na trh nepodporují tiskové funkce. Při uvedení na trh není systém Android v Číně podporován. Aplikaci HP je nutné stáhnout na adrese www.hp.com/hp-app. Ne všechna zařízení, služby a aplikace HP jsou v aplikaci HP k dispozici. Některé funkce jsou dostupné pouze v angličtině a mohou se lišit podle modelu tiskárny a počítače či podle země a také podle počítačové nebo mobilními aplikace. [20] |
| Bezdrátové připojení | Ano, integrované Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax, přímý bezdrátový tisk |
| Standardní možnost připojení | 1× fax; 1× gigabitová síť Ethernet 10/100/1000 Base-T; 1× Hi-Speed USB 2.0 (zařízení); 1× Hi-Speed USB 2.0 (hostitel); USB pro přímý tisk; 802.11a/b/g/n/ac/ax (2,4/5 GHz) Wi-Fi radio + BLE |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11 (64bitový a ARM64) Windows 10 (32bitová, 64bitová verze a ARM64); Android; iOS; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; macOS Tahoe v26; Linux: Debian 10; Linux: Debian 11; Linux: elementary 6P; Linux: Fedora 31; Linux: Fedora 32; Linux: Fedora 33; Linux: Fedora 34; Linux: Fedora 35; Linux: LinuxMint 20.1; Linux: LinuxMint 20.2; Linux: Manjarolinux 20.2; Linux: Manjarolinux 21.0.7; Linux: Mxlinux 21; Linux: OpenSuse 15.1; Linux: OpenSuse 15.2; Linux: OpenSuse 15.3; Linux: Rhel 6; Linux: Rhel 7; Linux: Rhel 8; Linux: Ubuntu 20.04; Linux: Ubuntu 20.10; Linux: Ubuntu 21.04; Linux: Ubuntu 21.10; Linux: Zorin 15; Linux: Zorin 16 |
| Číslo poznámky pod čarou – podporovaný operační systém | [19] |
| Operační systém (podporovaná poznámka) | [19] Aktualizace verzí Citrix Server vycházejí každé čtvrtletí, aktualizace naleznete na https://www.citrix.com/en-in/downloads/citrix-virtual-apps-and-desktops/; aktualizace verzí Citrix XenApp & XenDesktop vycházejí každé čtvrtletí, aktualizace naleznete na https://www.citrix.com/en-in/downloads/citrix-virtual-apps-and-desktops/; certifikace Citrix Ready Kit, aktuální stav certifikace tiskáren HP naleznete na http://citrixready.citrix.com . |
| Paměť | 512 MB |
| Maximální paměť | 512 MB |
| Interní paměť | Žádné |
| Standardní výstupní zařízení pro manipulaci s papírem | Výstupní zásobník na 150 listů |
| Volitelné vstupní zařízení pro manipulaci s papírem | Volitelný zásobník 1x550-sheet |
| Standardní vstupní zařízení pro manipulaci s papírem | Zásobník 1 na 100 listů, vstupní zásobník 2 na 250 listů; automatický podavač dokumentů na 50 listů |
| Maximální výstupní kapacita (listy) | Až 150 listů |
| Oboustranný tisk | Automaticky (výchozí) |
| Podporované formáty médií | Zásobník 1: Letter, Legal, Executive, Oficio (8,5 × 13), 4 × 6, 5 × 8, A4, A5, A6, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 × 15 cm, Oficio (216 × 340 mm), 16K (195 × 270 mm), 16K (184 × 260 mm), 16K (197 × 273 mm), pohlednice (JIS), dvojitá pohlednice (JIS), obálka č. 10, obálka Monarch, obálka B5, obálka C5, obálka DL, A5-R, vlastní, Statement, 3 × 5, 5 × 7, L 9 × 13 cm, obálka C6, japonská obálka Chou č. 3, japonská obálka Chou č. 4; Zásobníky 2 a 3: Letter, Legal, Executive, Oficio 8,5 × 13, 5 × 8, A4, A5, A6, B5 (JIS), B6 (JIS), Oficio 216 × 340 mm, 16K 195 × 270 mm, 16K 184 × 260 mm, 16K 197 × 273 mm, dvojitá pohlednice (JIS), A5-R, vlastní, 5 × 7 |
| Vlastní formáty médií | Zásobník 1: 76,2 × 127 až 215,9 × 355,6 mm; Zásobník 2, 3: 105 × 148 až 216 × 355 mm |
| Typy médií | Papír (běžný, EcoEFFICIENT, lehký, těžký, kancelářský, barevný, hlavičkový, předtištěný, děrovaný, recyklovaný, hrubý); obálky; štítky; |
| Hmotnost médií, podporovaná | Zásobník 1: 60 až 200 g/m2; Zásobník 2, volitelný zásobník 3 na 550 listů: 60 až 120 g/m2 |
| Napájení | Vstupní napětí 110 V: 110 až 127 V AC (±10 %), 50/60 Hz (±3 Hz); Vstupní napětí 220 V: 220 až 240 V AC (±10 %), 50/60 Hz (±3 Hz) (nejedná se o duální napětí, produkt se liší podle čísla dílu s identifikátorem kódu možnosti #) |
| Spotřeba energie | 548 W (aktivní tisk), 8,1 W (připraveno), 1,08 W (režim spánku), 1,08 W (automatické vypnutí / probuzení přes LAN, povoleno při dodání), 0,06 W (automatické vypnutí / ruční zapnutí), 0,06 W (ruční vypnutí) [5] [5] Požadavky na napájení vycházejí z podmínek země/regionu, kde se tiskárna prodává. Neměňte provozní napětí. Mohli byste tím poškodit tiskárnu a ztratit nárok na záruční opravu. |
| Ekoznačky | Prohlášení IT ECO; Blue Angel |
| Kompatibilita se standardem Blue Angel | Ano, Blue Angel DE-UZ 219 – pouze při použití originálního spotřebního materiálu HP |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Rozsah provozní vlhkosti | 30–70% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 420 × 386 × 307 mm |
| Maximální rozměry (Š x H x V) | 458 × 563 × 558 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 497 × 399 × 406 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | AMS (automatické snímání médií): 1 200 × 1 000 × 2586 mm, EMEA/APJ: 1200 × 1000 × 2180 mm |
| Hmotnost | cca 12,2 kg |
| Hmotnost balení | 15,6 kg |
| Hmotnost palety | AMS (automatické snímání médií): 578 kg, EMEA/APJ: 484 kg |
| Množství na paletě | AMS (automatické snímání médií): 36, EMEA/APJ: 30 |
| Počet vrstev v paletě | AMS (automatické snímání médií): 6, EMEA/APJ: 5 |
| Obsah balení | Tiskárna HP LaserJet Pro MFP 4113fdw; předinstalovaná originální černá tonerová kazeta HP LaserJet (výtěžnost 3 000 stran); průvodce instalací hardwaru; leták s regulačními informacemi; software tiskárny HP je k dispozici na webuwww.hp.com/support; napájecí kabel; kabel USB (pouze AP a bezdrátové modely) |
| Poznámka pod čarou pro obsah balení | [6] Informace o výtěžnosti kazety dodané s tiskárnou jsou k dispozici na http://www.hp.com/go/toneryield . Měřené hodnoty výtěžnosti odpovídají normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na tištěných obrazech a dalších faktorech. |
| Číslo poznámky pod čarou – obsah balení | [6] |
| Kabely jsou součástí dodávky | Ano, 1× kabel USB (Asie a Tichomoří, všechny bezdrátové tiskárny); ne, kabel USB je nutné zakoupit samostatně (Evropa, Blízký východ, Afrika, Severní a Jižní Amerika, modely bez bezdrátového připojení) |
| Záruka | Jednoletá záruka s opravou v servisním středisku / depu. Možnosti záruky a podpory se liší podle produktu, země a místních právních předpisů. Obraťte se na svého smluvního dodavatele nebo navštivte web hp.com/support, kde se dozvíte více o oceňovaných možnostech servisu a podpory HP ve vašem regionu. Volitelné a není součástí dodávky při zakoupení tiskárny. Po registraci produktu do 60 dnů od zakoupení je k dispozici záruka až na 3 roky. Krytí podléhá podmínkám záruky HP, včetně omezení, výjimek a regionální dostupnosti. Registrace na adrese https://h41201.www4.hp.com/WMCF. Web/landing/promotion/14227/?nogeo=1 |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [1] Rychlost skenování je měřena při použití automatického podavače dokumentů. Skutečná rychlost zpracování se může lišit podle rozlišení skenování, síťových podmínek, výkonu počítače a aplikačního softwaru. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [2] papír 80 g/m2 |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [3] Čas první kopie z režimu připraveno a rychlost jednostranného kopírování měřeny podle normy ISO/IEC 29183, rychlost oboustranného kopírování měřena podle normy ISO/IEC 24735; nezahrnuje první sadu testovacích dokumentů. Další informace naleznete na adrese https://www.hp.com/go/printerclaims . Přesná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité softwarové aplikaci a složitosti dokumentu. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [4] Funkce ukládání úloh vyžaduje zakoupení samostatné jednotky USB Flash s minimální kapacitou 16 GB. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [5] Požadavky na napájení vycházejí z podmínek země/regionu, kde se tiskárna prodává. Neměňte provozní napětí. Mohli byste tím poškodit tiskárnu a ztratit nárok na záruční opravu. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [6] Informace o výtěžnosti kazety dodané s tiskárnou jsou k dispozici na http://www.hp.com/go/toneryield . Měřené hodnoty výtěžnosti odpovídají normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na tištěných obrazech a dalších faktorech. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [7] Deklarovaná výtěžnost podle normy ISO/IEC 19752 a při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na tištěných obrazech a dalších faktorech. Podrobnosti najdete na webu http://www.hp.com/go/toneryield. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [8] Registrace EPEAT® ve vybraných oblastech. Registrace EPEAT se v jednotlivých zemích liší. Informace o registraci v jednotlivých zemích najdete na stránce http://www.epeat.net. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [9] Bez vysunutých zásobníků a krytů. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [10] Požadavky na napájení se liší podle země nebo regionu, kde je tiskárna prodávána. Provozní napětí neměňte. Mohlo by dojít k poškození tiskárny a zneplatnění záruky na produkt. Hodnota Energy Star obvykle vychází z měření zařízení při 115 V a pro Blue Angel při 230 V. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [11] Typická spotřeba elektřiny představuje typické množství elektřiny spotřebované výrobkem za 1 týden, měřeno v kilowatthodinách (kWh). |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [12] S kazetou |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [13] Měřeno podle normy ISO/IEC 24734, nezahrnuje první sadu testovacích dokumentů. Další informace naleznete na adrese https://www.hp.com/go/printerclaims . Skutečná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [14] Měřeno podle normy ISO/IEC 24734 pro testování výkonnosti, s vyloučením první sady testovaných dokumentů. Další informace naleznete na adrese https://www.hp.com/go/printerclaims . Skutečná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [15] Pracovní zatížení je definováno jako maximální počet stran vytištěného výstupu za měsíc. Tato hodnota umožňuje porovnání odolnosti produktu ve vztahu k ostatním zařízením HP LaserJet nebo HP Color LaserJet a napomáhá vhodnému nasazení tiskáren a multifunkčních zařízení tak, aby vyhovovala potřebám jednotlivců nebo pracovních skupin. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [16] HP doporučuje, aby počet vytištěných stran za měsíc byl v uvedeném rozsahu pro optimální výkon zařízení na základě faktorů, jako jsou intervaly výměny spotřebního materiálu a životnost zařízení během prodloužené záruční doby. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [17] Testovaná konfigurace: základní model, jednostranný tisk, papír A4 při průměrné rychlosti 45 str./min. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [18] Čas výstupu první stránky vychází z interního měření HP od aktivace tiskárny po výstup stránky. Měření podle oborové normy ISO/IEC 17629 naleznete na adrese http://www.hp.com/go/printerclaims. Skutečná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [19] Aktualizace verzí Citrix Server vycházejí každé čtvrtletí, aktualizace naleznete na https://www.citrix.com/en-in/downloads/citrix-virtual-apps-and-desktops/; aktualizace verzí Citrix XenApp & XenDesktop vycházejí každé čtvrtletí, aktualizace naleznete na https://www.citrix.com/en-in/downloads/citrix-virtual-apps-and-desktops/; certifikace Citrix Ready Kit, aktuální stav certifikace tiskáren HP naleznete na http://citrixready.citrix.com . |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [20]Aplikace HP Smart a myHP jsou nyní aplikací HP, která je k dispozici ke stažení pro počítače se systémem Windows 10 nebo 11, počítače se systémem macOS a pro mobilní telefony a tablety Apple a Android. Počítače s Windows při uvedení na trh nepodporují tiskové funkce. Při uvedení na trh není systém Android v Číně podporován. Aplikaci HP je nutné stáhnout na adrese www.hp.com/hp-app. Ne všechna zařízení, služby a aplikace HP jsou v aplikaci HP k dispozici. Některé funkce jsou dostupné pouze v angličtině a mohou se lišit podle modelu tiskárny a počítače či podle země a také podle počítačové nebo mobilními aplikace. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
.ParametryPorovnání
Tisková technologie
Laserová
Maximální formát tisku/média
A4
Rozhraní tiskárny
USB
Rozhraní tiskárny
Síťové
Rozhraní tiskárny
Wi-Fi
Automatický oboustranný tisk (Duplex)
Ano
Maximální počet vstupních zásobníků
3
Standardní počet vstupních zásobníků
2
Skutečné rozlišení tiskárny (v DPI)
1200x1200
Maximální rychlost tisku (A4 za minutu)
45
Typ skeneru
Plochý
Skutečné rozlišení skeneru (v DPI)
600
Automatický podavač dokumentů
Ano
Fax
Ano
HP LaserJet Pro MFP 4113fdw (45str/min, A4, USB, Ethernet, Wi-Fi, Fax, PRINT, SCAN, COPY, DADF, duplex)
Naposledy navštívené




