608 35 16 32Pondělí - Pátek: 9.00 - 12.00    13.00 - 17.00
Košík
je prázdný

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, ST-ST, LS0H, 1m

Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.... více
Běžná cena: 182  (-1%)
148.76 Kč bez DPH
Na dotaz
180 Kč
ks
Můžete nakoupit násobky 1 ks.
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 10101477
Kód dod.: DPX-09-ST/ST-1
EAN: 10101477
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: OEM
Popis a parametry

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, ST-ST, LS0H, 1m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, ST-ST, LS0H, 1m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: ST-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 1 m
.
ParametryPorovnání
Typ vlákna
Singlemode
Typ kabelu
Patch kabel
Typ konektoru
ST

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, ST-ST, LS0H, 1m

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Pavel Scheufler | JS-Pro
Nádražní 2151
549 01 Nové Město nad Metují
Česká republika
IČO: 60895471
DIČ: CZ7210023249
PRACOVNÍ DOBA:                 27.12. - 30.12.2021
    9.00 - 13.00