CHIEFTEC zdroj Value, APB-400B8, 400W, ATX-12V V.2.3 , PS-2 type with 12cm Fan, Active PFC, 230V
Výkon zdroje (W):400; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus; Podsvícení:Bez podsvícení.... více
Skladem > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1022507
Kód dod.: APB-400B8
EAN: 4710713230552
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Chieftec
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát zdroje
ATX
Konektory
8pin CPU 1x
Konektory
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
80 Plus
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
400