CHIEFTEC zdroj Smart Series, GPS-600A8, 600W, Active PFC, retail
Popis a parametry
http://www.chieftec.eu/en/psus/smart-series/gps-600a8.html
| AC Input:
| 230V / 4A
| Frequency:
| 47-63 Hz
| +5V:
| 20A
| +3,3V:
| 22A
| +5V & +3,3V combined:
| 120W
| +12V 1:
| 46A / 552W
| +12V 2:
| 21A
| +12V 1 & +12V 2 combined:
| 408W
| +12V 3:
| N/A
| +12V 4:
| N/A
| +12V 3 & +12V 4 combined:
| P.F.:
| >0,9
| -12V:
| 0,3A / 3,6W
| +5VSB:
| 2,5A / 12,5W
| Maximum Load:
| 600W
Connectors (native cables):
| 20+4PIN:
| ===500mm===[20+4PIN]
| SATA:
| ===500mm===[SATA]===150mm===[SATA]
| SATA:
| Molex/Floppy:
| ===500mm===[Molex]===150mm===[Molex]===150mm===[Floppy]
| 8PIN EPS (4+4):
| ===500mm===[8PIN EPS]
| 8PIN PCIe (6+2):
| ===500mm===[PCIe]===150mm===[PCIe]
ParametryPorovnání
Formát zdroje
ATX
Konektory
8pin CPU 1x
Konektory
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
85+
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
600