CHIEFTEC zdroj SFX Smart Series, BFX-350BS, 350 W, 80+ Bronze
Popis a parametry
SMART SERIES
- 80 PLUS® Bronze certified efficiency
- DC-to-DC technology
- OCP and OTP Protection
- Long Life 9cm fan
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Model | Smart 350 W |
| Article no. | BFX-350BS |
| EAN code | 0753263077486 |
| Weight (wthout/with package) | 1 kg / 1.3 kg |
| AC input | 100 - 240 V / 5.0A |
| Frequency | 47 - 63 Hz |
| +5V | 18.0 A |
| +3.3 V | 18.0 A |
| +5 V & +3.3 V combined | 110 W |
| +12 V1 | 29.16 A |
| +12V2 | - |
| +12V1, +12V2 combined | 349.92 W |
| P.F. | >0.9 |
| -12 V | 0.3 A / 3.6 W |
| + 5VBS | 2.5 A / 12.5 W |
| Maximum Power | 350 W |
| Connectors | |
| 20+4 PIN ATX | 1 |
| 8 PIN EPS (4+4) | 1 |
| 8 PIN PCIe (6+2) | 1 |
| SATA | 3 |
| MOLEX | 2/1 |
| Cable length (mm) | |
| 20+4 PIN ATX | 350 |
| 8 PIN EPS (4+4) | 350 |
| 8 PIN PCIe (6+2) | 350 |
| SATA | 3 x 250 |
| MOLEX / FLOPPY | 2 x 150 / 150 |
| Features | |
| ATX12V Version | ATX 12V 2.3 |
| Efficiency | 80+ Bronze |
| Dimension (D x W x H) | 100 x 125 x 64mm |
| PFC | Active PFC (0,9) |
| Fan | 90 mm silent fan |
| Warranty | 24 Months |
ParametryPorovnání
Formát zdroje
SFX
Konektory
8pin CPU 1x
Konektory
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
80 Plus Bronze
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
350