CHIEFTEC zdroj Chieftronic GPU-1200FC, 1200W, 140mm, 80+ Platinum
Výkon zdroje (W):1200; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Platinum; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení.... více
Běžná cena: 5 274  (-27%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1022750
Kód dod.: GPU-1200FC
EAN: 753263077677
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Chieftec
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát zdroje
ATX
Konektory
8pin CPU 1x
Konektory
8pin CPU 2x
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Vlastnosti zdroje
Modulární kabeláž
Efektivita zdroje
80 Plus Platinum
Modulární kabeláž
Ano
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
1200