CHIEFTEC skříň Compact Series/mini ITX, IX-06B-120W, Black, 120W adaptér
Popis a parametry
IX-06B-120W
- Minimum space requirements with only 5.25 liters
- Supports ITX and m-ATX mainboards
- VESA wall-mountable with optional kit
- Available with 85W and 120W external PSU
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Model | IX-06B-120W |
| Color | Black |
| Material | 0.8 mm SGCC |
| Motherboard support | Mini ITX, mATX |
| Dimension (DxWxH) | 265 x 66 x 300 mm (Stand+10mm) |
| Weight (without/with package) | 1.7 kg / 2.1 kg |
| Drive bay external | - |
| Drive bay internal | 2x 2.5" |
| Front I/O | 2x USB3.2 Gen 1, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In |
| Expansion slots | - |
| Cooling | - |
| CPU cooler height (max.) | 35mm |
| VGA card length (max.) | - |
| Warranty | 24 months |
ParametryPorovnání
Provedení skříně
Mini Tower / micro ATX
Barva skříně
Černá
Počet pozic 2.5" (SSD)
2
Vybavení PC skříně
Přední Audio panel
Vybavení PC skříně
Přední USB panel
Bočnice
Plná
Podsvícení
bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
120
Integrovaný zdroj
Ano