Ashampoo Photo Optimizer 7

Jazyk:Český; Způsob licencování:Plná verze; Typ licence:Online ESD.... více
Běžná cena: 1 065  (-53%)
414.05 Kč bez DPH
Na dotaz
501 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1084032
Kód dod.: ASHAMPOO_PHOTO_OPT
Záruka: 0 Měsíc(ů)
Výrobce: Ashampoo
Popis a parametry

Ashampoo Photo Optimizer 7

Ashampoo Photo Optimizer 7

Ashampoo Photo Optimizer je užitečný a kvalitní nástroj pro dávkovou optimalizaci digitálních fotografií. Fotografie lze například zaostřit, upravit jas či kontrast snímků apod. Vše je prováděno automaticky a předností programu je i velmi jednoduché ovládání.

Automatická optimalizace obrazu vám ušetří spoustu času. Vyberte jeden či více obrázků a klikněte na možnost "Automatická optimalizace". Vy se můžete posadit a relaxovat. Program se o vše postará za vás. Získáte tak za pár vteřin ohromující fotografie. Rychlejší a jednodušší už to ani být nemůže!

Šetřete čas a optimalizujte celou sérii snímků najednou. Ať už z různých zdrojů nebo z jedné velké složky. Photo Optimizer pečlivě analyzuje každou fotografii a provádí úpravy. Dosáhněte skvělých výsledků bez nutnosti zpracovávat každý obrázek zvlášť.

Tváře jsou jádrem mnoha fotografií, ale ne vždy se fotka vydaří podle představ. Photo Optimizer odstraňuje červené oči a bělí zuby - automaticky nebo na základě manuálních nastavení. Praktický odstraňovač skvrn nebo nástroj klonování jsou ideální pro odstranění malých nedokonalostí tváře. Vytvořte perfektní, ale přesto přirozený portrét!

Photo Optimizer nabízí sdílení obrázků za pomoci e-mailu nebo bezplatného sdílení na Ashampoo Web. Můžete si obrázky nastavit i jako pozadí plochy nebo vytvořit kvalitní výtisky díky bohaté funkci pro tisk. A mnoho dalších propracovaných funkcí!

.
Jazyk
Český
Způsob licencování
Plná verze
Typ licence
Online ESD

Ashampoo Photo Optimizer 7

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Pavel Scheufler / JS-Pro
Nádražní 2151
549 01 Nové Město nad Metují
Česká republika
IČO: 60895471
DIČ: CZ7210023249