Ashampoo Office 2018

Jazyk:Český; Způsob licencování:Plná verze; Typ licence:Online ESD.... více
Běžná cena: 1 561  (-23%)
992.56 Kč bez DPH
Na dotaz
1 201 Kč
ks
Kód: 1084029
Kód dod.: ASHAMPOO_OFF
Záruka: 0 Měsíc(ů)
Výrobce: Ashampoo
Popis a parametry

Ashampoo Office 2018

Ashampoo Office 2018


Ashampoo Office 2018 nabízí nejrychlejší cestu, jak vytvořit dokumenty, tabulky a prezentace s veškerým komfortem a funkcemi, které byste očekávali od plnohodnotného kancelářského balíku.


Klíčové vlastnosti:
Plně kompatibilní s dokumenty Microsoft Office od verze 6.0 až 2016
Nový styl panelu pro bleskurychlý přístup ke všem funkcím
Možnost instalace i na přenosné flash disky


Ashampoo Office 2018 používá formáty Microsoft Office jako DOCX, XLSX a PPTS jako výchozí. Tak můžete dokumenty z Ashampoo Office upravovat v Microsoft Office bez nutnosti konverze a zachová se originální formátování.


TextMaker 2018 je moderní textový editor pro jakýkoliv typ dokumentů - přání, brožury, obchodní dopisy nebo rozsáhlé práce. Unikátní objektový mód vám dovoluje libovolně umístit grafiku, kresby a text. Nativní podpora pro dokumenty DOCX vám zajišťuje, že dokumenty budou vždy fungovat v Microsoft Word. Dokončené dokumenty můžete vytisknout, vyexportovat do PDF nebo vytvořit e-book.


S PlanMakerem jsou výpočty, tabulky a grafy neuvěřitelně snadné. Od jednoduchých časových plánů až po rozsáhlé finanční plánování pro vaši společnost to vše PlanMaker zvládne. S více než 350 vestavěnými výpočty, jednoduchou manipulací s tabulkami a s podporou obrovských pracovních listů s více než 1 milionem řádků a s kontingenčními tabulkami, můžete s PlanMakerem provádět jakékoliv výpočty. A program používá formát XLSX - formát, který používá Microsoft Excel!


Pomocí Presentations 2018 vytvářejte prezentace, které opravdu zaujmou. Dech beroucí animace a přechody snímků z vás udělají mistra jakéhokoliv projektu. Nepřeberné množství připravených šablon vám opravdu usnadní práci. Prezentaci můžete okořenit nepřeberným množstvím grafik, tabulkami, zvuky, videem a animacemi. Vzhledem k tomu, že Presentations 2018 používá formát PPTX, je zaručena funkčnost v Microsoft PowerPoint.

.
Jazyk
Český
Způsob licencování
Plná verze
Typ licence
Online ESD

Ashampoo Office 2018

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Pavel Scheufler / JS-Pro
Nádražní 2151
549 01 Nové Město nad Metují
Česká republika
IČO: 60895471
DIČ: CZ7210023249