Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP Moduly

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Cisco 10GBASE-SR SFP+ ModuleCisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010.
12 437 Kč
Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ ModuleTechnologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+.
10 000 Kč
Cisco GLC-TE Gigabit Ethernet TransceiverCisco GLC-TE Gigabit Ethernet Transceiver.
4 490 Kč
Skladem u dodavatele
CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RXTechnologie SFP Modulu:1000 Mbps; Typ vlákna:Singlemode.
12 849 Kč
CISCO SFP 1000BASE-LX/LH SFP MMF/SMF Gigabit Interface, LC, 1310nmRychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s</br> Konektor pro optická vlákna: LC</br> Vlnová délka: 1310 nm.
8 965 Kč
Cisco SFP-10G-LR-S (10GBASE-LR module supports a link length of 10km on standard single-mode fiber (SMF, G.625)Cisco SFP-10G-LR-S (10GBASE-LR module supports a link length of 10km on standard single-mode fiber (SMF, G.625).
24 396 Kč
Cisco SFP-10G-LRM=Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
15 247 Kč
Skladem u dodavatele
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.
401 Kč
Skladem u dodavatele
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
482 Kč
Skladem u dodavatele
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
508 Kč
Skladem u dodavatele
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m.
566 Kč
Skladem u dodavatele
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m.
632 Kč