Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Servery a zálohování
  3. Příslušenství k zálohovacím systémům

Příslušenství k zálohovacím systémům

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Baterie - Fiamm 12 FGL27 (12V/27Ah) SLA baterie, životnost 10letTyp příslušenství:Baterie náhradní.
2 442 Kč
Hewlett Packard Enterprise 2TB SATA Hard Drive 7200rpmHewlett Packard Enterprise 2TB SATA Hard Drive 7200rpm.
11 136 Kč
Skladem u dodavatele
Hewlett Packard Enterprise HDD 600Gb SAS 15.000RpmHewlett Packard Enterprise HDD 600Gb SAS 15.000Rpm.
9 991 Kč
Novinka
HP 3PAR 10000 2-port 10Gb Converged Network Adapter CardHP 3PAR 10000 2-port 10Gb Converged Network Adapter Card.
130 955 Kč
Novinka
HP 3PAR 10000 2m Expansion IEC RackHP 3PAR 10000 2m Expansion IEC Rack.
236 680 Kč
Novinka
HP 3PAR 10000 2m Expansion NEMA RackHP 3PAR 10000 2m Expansion NEMA Rack.
236 680 Kč
Novinka
HP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel AdapterHP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Adapter.
258 653 Kč
Novinka
HP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Upgrade AdapterHP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Upgrade Adapter.
369 565 Kč
Novinka
HP 3PAR 10000 40-disk Drive Chassis Rack-mount KitHP 3PAR 10000 40-disk Drive Chassis Rack-mount Kit.
93 165 Kč
Novinka
HP 3PAR 10000 Upgrade 2-port 10Gb Converged Network Adapter CardHP 3PAR 10000 Upgrade 2-port 10Gb Converged Network Adapter Card.
186 819 Kč
Novinka
HP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber CableHP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable.
15 456 Kč
Novinka
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount kitHP 3PAR 10400 Standalone Rackmount kit.
184 538 Kč